9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Українська компанія “Татра-Юг” постачатиме трамваї до Румунії

Компанія “Татра-Юг” виграла тендер на постачання трамваїв до Румунії. Окрім української компанії заявки на участь в тендері також подавали турецькі компанії Durmazlar і Bozankay, а також польські Pesa.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з умовами тендеру, “Татра-Юг”, яка випускає трамваї на виробничих потужностях “Південмашу” поставить у румунське місто Крайова 17 одиниць 25-метрових трамвайних вагонів. Вартість одного вагону становить 1,7 млн євро.

Тендер було оголошено Міністерством громадських робіт Румунії, при цьому, трамваї для Крайової закуповуються в рамках регіональної програми на 2014-2020 роки. Станом на сьогодні в трамвайному депо міста Крайова зареєстровано понад 30 трамваїв, проте тільки половина з них знаходиться у працездатному стані. У Крайову будуть поставлені трамвайні вагони нової моделі К1-Т306.

Перший екземпляр нової моделі знаходився на фінальній стадії виготовлення, а презентація запланована на осінь. Трамвай спроектований конструкторським бюро компанії і виготовлений відповідно до стандартів ЄС. Він складається із з’єднаних між собою секцій модульного типу, які можуть бути додані за бажанням замовника. Пасажирський салон і кабіна водія оснащені системами кондиціонування, в салоні є USB-порти і wifi.

Нагадаємо, що в єгипетському місті Александрія на маршрутах перевезення пасажирів здійснюють вісім трамваїв виробництва Одесько-дніпровської компанії “Татра-Юг”. У 2017-му році “Татра-Юг” виграла тендер на поставку в Олександрію 15 зчленованих трамваїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають