9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Своє в першу чергу: Київ підтримає своїх машинобудівників в суперництві з іноземними

blank
Завод Тодак м.Київ

Київська влада хоче зробити наявність місцевої продукції обов’язковим при проведенні державних закупівель

У Києві готові підтримувати місцеве виробництво в цілому, а зокрема – виробництво вантажно-автомобільної техніки – заявив перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Геннадій Пліс, – повідомила прес-служба КМДА. Передає Національний промисловий портал.

«Я завжди наголошував – ми можемо забезпечити потреби підприємств, особливо комунальних, у цьому напрямі власними силами. Це очевидно, що Києву критично важливо створювати додану вартість і робочі місця тут, у себе. Столиця має значні потреби в техніці, і машинобудування – одна з ключових галузей. Цій галузі потрібна серйозна підтримка. Власне, вона потрібна усім виробникам, і вказана галузь – чи не найбільша, найдинамічніша. І це означає, що підтримка має бути відповідною», – зауважив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Він переконаний, що столичні компанії можуть і повинні складати конкуренцію іноземцям в частині закупівель продукції. На його думку столиця повинна показати приклад іншим регіонам країни по завантаженню власних підприємств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають