9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

«Свеський насосний завод» освоює нові види продукції та інвестує в обладнання

«Свеський насосний завод» завдяки додатковому фінансуванню від групи Ауруми продовжує працювати, освоює нові види продукції та підтримує місцеве населення.

СНЗ є містоутворюючим підприємством у селищі Свеса Сумської області й одним із найстаріших насосних заводів України, передає Промисловий Портал з посиланням на медіацентр Групи “Аурум”.

«Починаючи з 2014 року ми поступово змінюємо лінійку продукції під європейського споживача. Загалом, за останні 5 років у завод було інвестовано 20,6 млн гривень. У нас відбулася модернізація пічного господарства, було встановлено турецьку індукційну піч, встановлене сучасне англійське обладнання, – прокоментував Євген Книш, заступник генерального директора з виробництва, – Із початком війни завод опинився на межі повної зупинки діяльності, але завдяки підтримці Групи та додатковому фінансуванню ми продовжуємо працювати, виплачувати заробітну плату, підтримувати місцеве населення Свеси та сплачувати податки у повному обсязі. Сьогодні ми можемо працювати не лише на виготовлення насосів, але й окремих видів лиття, які користуватимуться попитом, зокрема, у залізничній галузі».

Зазначається, «Свеський насосний завод» Аурум Груп сплатив у повному обсязі понад 8 мільйонів гривень податків у 2022 році та продовжує виплачувати заробітну плату працівникам заводу, попри те, що обсяги виробництва наразі не покривають ці витрати.

Підприємство пережило дві світові війни та не зупиняло діяльність за понад 150 років своєї історії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають