9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Суми вчасно отримали чотири нових тролейбуси «Богдан»

Сумське комунальне підприємство «Електроавтотранс» вже отримало всі чотири нових тролейбуси «Богдан Т701.17», які були виготовлені на Дочірньому підприємстві «Автоскладальний завод № 1» АТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» у Луцьку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Як і було передбачено тендерною документацією і підписаним договором, нові тролейбуси в Суми прибутку до 30 червня 2019 року.

Як повідомляється, вчора нові тролейбуси в депо оглянув міський голова Сум Олександр Лисенко. Він пообіцяв, що чотири нових тролейбуси — це не останнє оновлення міського комунального транспорту в цьому році. За словами мера, в цьому році має бути ще закупівля чотирьох автобусів. У наступному році Лисенко обіцяє, що в рамках програми розвитку міського транспорту за кошти міського бюджету буде куплено мінімум 15 автобусів і як мінімум 5 тролейбусів.

Керівник КП «Електроавтотранс» Віталій Одноріг розповів, що нові тролейбуси «Богдан» вже скоро виїдуть на вулиці Сум.

«Після реєстрації й проведення технічного огляду в ДП «Київська державна регіональна технічна інспекція міського електротранспорту», а також після обов’язкової обкатки без пасажирів, тролейбуси вийдуть на маршрути. Збільшення кількості комунального електротранспорту дає можливість підвищити якість послуг для пасажирів, в тому числі — зменшити інтервали руху тролейбусів на маршрутах», – заявив Віталій Одноріг.

blank

Зараз на балансі КП Сумської міськради «Електроавтотранс» перебувають 75 тролейбусів. З них більше третини (26 «рогатих») – сучасні низькопідлогові тролейбуси українського і білоруського виробництва. Найстарішими з них є два тролейбуси ЛАЗ Е183 виробництва Львівського автобусного заводу. У 2017 році Суми придбали чотири білоруських тролейбуси БКМ 321 в українського дилера СП «Янікс». У минулому році з Чернігова в Суми прибуло чотири тролейбуси «Барвінок» Т121.10 виробництва корпорації «Еталон». Співпрацю з АТ «АК «Богдан Моторс» місто почало ще у 2015 році — тоді було придбано 12 нових тролейбусів «Богдан» Т701.17. Після прибуття в цьому році нової партії машин, їх стало вже 16.

Зауважимо, що тендер на постачання 4-х низькопідлогових 12-метрових тролейбусів в Суми був оголошений взимку цього року. Переможцем тендеру на постачання нових тролейбусів в Суми стало ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс». Вартість одного тролейбуса для Сум склала 5 мільйонів 618 тисяч гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають