9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Суми отримали всі замовлені тролейбуси “Богдан”

Луцьке підприємство “Автоскладальний завод № 1” повністю виконало договір про постачання 19 тролейбусів “Богдан Т70117” до міста Суми

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

10 грудня з Луцького автозаводу було відвантажено останній тролейбус “Богдан Т70117” із замовленої партії загальною кількістю 19 одиниць.

Зазначимо, що 23 червня 2020 року між ДП “Автоскладальний завод № 1” та комунальним підприємством Сумської міської ради “Електроавтотранс” було підписано договір про постачання 19 одиниць тролейбусів “Богдан Т70117”.

Тролейбуси місто придбало у рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту “Міський громадський транспорт України”.

blank

“Богдан Т70117” – це 12-метровий низькопідлоговий тролейбус, призначений для міського користування, із загальною пасажиромісткістю 105 осіб, з них 34 місця для сидіння.

“Тролейбус зручний у використанні для пасажирів пріоритетної категорії, оскільки він обладнаний спеціальним відкидним пандусом, а також кріпленням для фіксації візка в салоні”, – розповідають на луцькому підприємстві.

Після отримання усіх законтрактованих тролейбусів, парк міста Суми налічуватиме 35 одиниць цього транспорту виробництва луцького автозаводу “Богдан”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають