9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Сумське НВО отримало замовлення на компресорну установку для КС «Солоха»

blankПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» підписало контракт із ПАТ «Укргазвидобування» на виробництво поршневої компресорної установки високого тиску 6ВШ1,2-2,3/400 для компресорної станції (КС) «Солоха», оператором якої виступає газопромислове управління «Полтавагазвидобування».

Згідно з умовами договору, сумським машинобудівникам необхідно виготовити і в середині літа поточного року поставити поршневу компресорну установку на опозитній базі 6ВШ1,6. Обладнання торгової марки СНВО розраховане на потужність 75 кВт і призначене для стиснення повітря до 400 атм. Воно необхідне для заміни застарілого компресора у блоці імпульсного повітря на КС «Солоха».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

За повідомленням провідного менеджера управління з продажів Петра Шльомича, торік підприємство відвантажило на станцію «Солоха» аналогічну установку. Загалом же, Сумське НВО брало активну участь у спорудженні цієї КС, на яку було поставлено цілу низку обладнання, в тому числі газоперекачувальні агрегати та супутні системи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають