9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Сумський «Електроавтотранс» закупив нові ATAMAN

Нові автобуси ATAMAN приїхали в сумський «Електроавтотранс». Тендер на їх поставку виграла київська компанія «Авто регіон». Загальна вартість машин – майже 4 мільйони гривень.

Два автобуси середньої місткості. Кожен з них розрахований на 52 пасажира. Зараз автобуси знаходяться в автоотделеніі підприємства. Протягом тижня нові автобуси будуть зареєстровані.

За словами директора КП «Електроавторанс» Віталія Одноріг, з низькою підлогою автобуси дизельні, класу «Евро5». «Орієнтовно вони почнуть їздити в кінці наступного тижня. Хотіли додати один маршрут з Аеропорту до Баранівки. І один маршрут на Ганнівка або Веретенівка», – говорить він.

Олександр Мироненко, аналітик транспортного сайту міста transport.sumy.ua каже: «Автобуси не мають 100-відсотковий низьку підлогу, є сходинки. Автобуси мають маленьку місткість. У години пік вони будуть перевантажені. Депо створює зоопарк. Ми постійно купуємо автобуси різних моделей. Це створює додаткові витрати через необхідність мати велику кількість запчастин для різних транспортних засобів і навчати техніків і водіїв на різні транспортні засоби».

Нагадаємо, останній раз місто купував автобуси в минулому році. Це 4 «Отамана», за які віддали сукупних 7 мільйонів 680 тисяч гривень. Три автобуса зараз курсують з Центру на Баранівку, ще один – від Аеропорту до Баранівки.

Загалом зараз на підприємстві 21 автобус, з них 17 працюють на дизельному паливі, 4 – на газу. Також Суми очікують поставку 4 великих автобусів пасажиромісткістю понад 100 осіб. Аукціон повинен був відбутися 3 травня. Його пригальмували через скарги в антимонопольний комітет фірми-учасника, чию заявку відхилили через відсутність сертифікату відповідності. Розглянути скаргу там повинні 23 травня. Тоді антимонопольний комітет повинен дати відповідь, чи допускати підприємство до участі в тендері.

Источник: http://topgorod.com/news/sumy/obschestvo/21903-novyye-avtobusy-priyekhali-v-sumy.html © ТопГород

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають