9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Сумське НВО завершило роботу над патрубками всмоктування й нагнітання для IBG

Сумські машинобудівники впоралися з черговим завданням у межах реалізації угод німецької компанії Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG), виготовивши партію патрубків всмоктування й нагнітання.

Вони, як і чимало іншої техніки, над котрою сьогодні трудяться в цехах підприємства, будуть застосовані у процесі облаштування родовища, котре здійснює замовник. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Зокрема, виготовлено шість патрубків. Обладнання вдало пройшло випробування і найближчими днями буде передане на відвантаження.

За словами начальника відділу управління з продажів СНВО Володимира Андрієнка, виготовлені патрубки будуть використані у складі відцентрових компресорів на компресорній станції середнього тиску.

Газ із даної станції постачатиметься на установку осушення газу (саме для її реконструкції заводчанами нині створюється низка складних технологічних блоків). Там відбуватиметься процес поглинання надлишкової вологи, після чого, досягнувши необхідного рівня точки роси, потік блакитного палива попрямує на компресорну станцію високого тиску, де так само буде представлена продукція нашої торгової марки. Йдеться, зокрема, про вже зроблені 12 патрубків, а також 6 вхідних та кінцевих сепараторів-краплевідділювачів, котрі наразі фарбуються. Таким чином, продукція Сумського НВО буде задіяна замовником на всіх ключових етапах компримування і підготовки природного газу на родовищі, яке облаштовує, – розповів Володимир Миколайович.

Останні новини:

Зараз читають