9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Сумське НВО виконує замовлення в інтересах Болгарської компанії

blankУ ПАТ «Сумське НВО» у самому розпалі реалізація замовлення компанії «Неохім» АД (Болгарія) щодо виготовлення партії змійовиків для холодильників-конденсаторів барботажного типу.

Угодою, власне, передбачено виробництво 20 змійовиків, кожен з яких представляє собою комплект, до складу котрого входить по 6 одиниць устаткування. Тобто загалом йдеться про 120 осібних змійовиків. Їхньою родзинкою є пліті з нержавіючої сталі довжиною 25 м кожна. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Нагадаємо: Сумське НВО працює над замовленням в інтересах Узбекистану

Як відзначає провідний менеджер управління з продажів Валерій Фролов, змійовики торгової марки СНВО потрібні замовнику в рамках проведення ремонту барботажних холодильників-конденсаторів ємністю 80 м2.

Прикметно, що до холодильного обладнання, котре зараз експлуатується на «Неохімі», мають відношення сумські машинобудівники попередніх поколінь. Зокрема, техніка виготовлена орієнтовно в 40-50-х роках минулого століття на площах заводу в місті Чирчик, Узбекистан. У той же час у вересні 1941-го левова частина виробничих потужностей і персоналу нашого підприємства була евакуйована якраз до Чирчика, де на базі ремонтно-механічного цеху тамтешнього хімічного комбінату заснували той-таки завод «Середазхіммаш». Нині це АТ «Завод нафтового та хімічного машинобудування «Узбекхіммаш», – розповідає Валерій Григорович. – Тож, як бачимо, наш контракт знайшов нас і через роки, і через відстані.

 

Останні новини:

Зараз читають