9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Сумське НВО відвантажить чергову партію запасних частин словацьким АЕС

blankСумське НВО та європейська компанія EURO PUMPS TECH, s.r.o. продовжують співпрацювати на теренах забезпечення словацьких атомних станцій «Моховце» та «Ясловське Богуніце».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Власне, новим контрактом передбачається створення 20 робочих коліс до відцентрових насосів модифікації ЦН 65-130 (по десять – на кожну АЕС). Очікує їх замовник уже восени цього року.

Наше партнерство з EURO PUMPS TECH, s.r.o. зародилося трохи більше двох років тому, і відтоді дана компанія активно розміщує на підприємстві свої замовлення. Приміром, нині розгорнуто виробництво запчастин до головних циркуляційних насосів ГЦН-317 для проведення регламентних робіт на АЕС «Моховце», а попередньо даному партнеру були поставлені аналогічні деталі в рамках оновлення обох атомних станцій, – зазначає провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко.

Раніше повідомлялось, що Сумське НВО підписав договір з EURO PUMPS TECH на постачання запасних частин для словацької АЕС «Моховце». Договором передбачалось постачання партії запасних частин до головних циркуляційних насосів ГЦН-317.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають