9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Сумське НВО уклало контракт на виробництво теплообмінної техніки для АЕС «Куданкулам» в Індії

blankПортфель замовлень Сумського науково-виробничого об’єднання поповнився контрактом на поставку ряду обладнання для АЕС «Куданкулам» (Індія). Зокрема, першу партію готової продукції на об’єкті очікують в кінці поточного року.

За повідомленням начальника бюро продажів устаткування для АЕС Анни Петренко, новим договором з індійськими атомниками передбачається виробництво кожухотрубних теплообмінників і змішувачів для енергоблоків №3 і 4 тамтешньої АЕС. Кількісно йдеться про чотири охолоджувачах дистилятори, шести змішувачах, а також двох охолоджувачах випару розширювача дренажів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Відвантажувати готове обладнання потрібно буде поетапно, протягом листопада-2017 – серпня-2018.

СНВО пов’язує з АЕС «Куданкулам» давня дружба. Перш за все, будівництво даної станції проходило за активної участі сумських машинобудівників, після чого індійські партнери періодично розміщують на підприємстві замовлення на окремі види обладнання і деталі. Власне, протягом трьох останніх років заводчани регулярно постачають для потреб цієї станції запчастини до насосів типу ВА 5500-50А. Ось і зараз на виробничих площах СНВО триває випуск партії затребуваних складових, серед яких: валопровод, підшипники, втулки, кільця різних модифікацій, термоперетворювачі опору і т.п.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають