9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Сумське НВО розпочало гідровипробування устаткування для німецької компанії

ПАТ «Сумське НВО» активно просувається у процесі реалізації проектів компанії Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Власне, підприємство виходить на стадію гідровипробувань чергової партії техніки: великогабаритних адсорберів для комплектації установки осушення газу, а також блоків вхідного та кінцевого сепараторів, що складуть компанію ТКА-Ц-12, котрий спільно зі станційним обладнанням німецькі колеги очікують наприкінці поточного року.

Як зауважив Андрій Дьомін – начальник цеху №4, де дане устаткування виготовляється, процес виробництва перевалив глибоко за екватор.

Першим, згідно з нашими планами, завершимо один з адсорберів. До слова, річ серйозна: висота – 19 м, діаметр – 1,8 м, товщина стінки корпусу становить 60 мм. Цей зразок техніки вже вийшов на пробні випробування. Перевіримо його на відповідність заявленим параметрам, після чого адсорбер попрямує на фарбування. Процедура, треба сказати, відповідальна і довготривала. Потрібне покриття на рівні 300 мікрон, – розповів співбесідник, додавши, що другий екземпляр аналогічної продукції «складатиме екзамен» на придатність через кілька днів.

Не втрачається дорогоцінний час і в питанні виробництва блоків сепараторів. Зокрема, вхідний наразі випробовується. «Даний сепаратор теж немаленький: його висота – 8 м, діаметр сягає 2,4 м», – відзначив Андрій Григорович.

blank
Фото: Сумське НВО

Що ж до кінцевого сепаратора, то вся його металева частина виготовлена. Вже виконане стикування корпусу та внутрішньої начинки, а на кінець листопада намічене проведення термічної обробки. Далі незмінна процедура – гідровипробування, фарбування, пакування. Відвантажити блок кінцевого сепаратора планується у грудні.

Останні новини:

Зараз читають