9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Студенти ХПІ відтепер зможуть проходити практику на ХТЗ

Харківський тракторний завод підписав Меморандум про стратегічне партнерство з Національним технічним університетом “Харківський політехнічний інститут”

Документ підписали Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський та ректор НТУ “ХПІ” Євген Сокіл. Бізнесмен зазначив, що одним з успішних прикладів інвестиційної роботи групи компаній DCH було відновлення роботи ХТЗ.

Для нас це дуже важливо. Що таке “ХПІ” ? “ХПІ” – це ВНЗ, який готує фахівців. Що таке “ХТЗ”? “ХТЗ”- це майданчик, це підприємство харківське, це українське підприємство, яке потребує таких фахівців . Тому, природно, для нас це дуже цінно. До цього ми підписали договір про спільну співпрацю з Харківським університетом . Ми бачимо в цьому велику перспективу для себе як для заводу , – сказав Ярославський.

У свою чергу генеральний директор ПАТ “ХТЗ” Андрій Коваль зазначив, що сьогодні “ХТЗ” готовий надавати свою площадку для молодих фахівців-розробників.

Ми даємо можливість “ХПІ” обкатувати ті кадри, які вони виховують, ми готові давати їм нові знання, готові використовувати їх в практичних проектах, де люди будуть набиратися практичних навичок. Для “ХПІ” важливо, що вони можуть дати своїм студентам новий горизонт знань і отримати ту ж підтримку DCH, яка є інвестиційно-інноваційної структурою. Також ми будемо пропонувати зарплату, – підсумував Коваль.

З початку року завод уже виробив більше 700 машин, до кінця 2017 число вироблених тракторів марки “ХТЗ” зросте до 1 тисяч одиниць. Говорячи про підписаний Меморандум, Ярославський підкреслив, що угода відкриває нові перспективи для “Харківського тракторного заводу”, який входить до групи DCH.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають