9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Столичний виробник дорожньої спецтехніки запускає новий завод на Львівщині

Київська компанія «Спецбудмаш» готується до запуску великого заводу з виробництва дорожньої та комунальної техніки поблизу Львова.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Запуск заводу – результат часткового релокейту столичної компанії. Наприкінці липня підприємство взяло в оренду об’єкти державного майна біля Львова, отримавши перемогу під час електронного аукціону на Prozorro.Продажі.

blank
Фото: ПрАТ «Спецбудмаш»

Упродовж перших шести місяців вартість оренди для компанії «Спецбудмаш» складатиме 1 гривню за кожен квадратний метр – таку суму встановив уряд для підтримки евакуйованого бізнесу. Надалі підприємство сплачуватиме повну вартість – 150 тисяч гривень щомісяця.

Як зазначили у відділі інвестиційної політики Львівської ОВА, це перша релокація бізнесу на орендоване державне майно в Україні.

«Переможець аукціону працює на ринку вже понад 15 років та спеціалізується на виробництві комунальної, будівельної й дорожньої техніки і запасних частин до неї. Попри складнощі воєнного часу, підприємство продовжуватиме випуск продукції на новому майданчику», – зазначили в ОВА.

blank
Фото: bshm.com.ua

В обласній адміністрації також очікують, що запуск заводу дозволить створити нові робочі місця та поповнити місцевий бюджет.

«Тепер підприємство, яке забезпечує робочими місцями понад 400 висококваліфікованих фахівців, зможе знову працювати на користь держави i економіки. Нові робочі місця, додаткові податки у місцевий бюджет і ефективне використання державного майна – виграші для місцевої громади очевидні», – йдеться в повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають