9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

“Спецбудмаш” виготовив високопродуктивний паливозаправник на шасі RENAULT C380 (фото)

ПрАТ “Спецбудмаш” представив високопродуктивний паливозаправник на шасі RENAULT C380.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Паливозаправник призначений для перевезення дорогами загального користування та тимчасового зберігання світлих нафтопродуктів. Односекційна цистерна ємністю 10 куб м виготовлена з низьколегованої сталі та обладнана пневматичним донним та дихальним клапанами.

Продуктивність паливозаправника становить 80 л/хв через заправний пістолет. Висопродуктивний режим роботи підвищує подачу до 120 л/хв на холостих обертах двигуна.

В конструкції паливозаправника використовується як продукція вітчизняних виробників, так і імпортних брендів PIUSI, Kazel, Perolo, Equiptank, Normec та ін.

В залежності від шасі ПрАТ “Спецбудмаш” пропонує різноманітні варіанти одно та двосекційних цистерн місткістю 5-10-12-15 куб м та кілька рівнів продуктивності вузла видачі палива.

Можливе встановлення також мобільних паливороздавальних колонок, які запрограмовані на порціонну видачу палива під облік, зв’язком з сервером компанії та фіксацією даних GPS.

Також в залежності від шасі можливі модифікації паливозаправників з двосекційними цистернами та двома вузлами видачі палива, які придатні для тимчасового зберігання та почергової мірної видачі бензину та дизельного палива.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають