9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Skoda розповіла, які моделі збирає в Україні

blankНезважаючи на політичну нестабільність і низький рівень продажу автомобілів, Skoda не збирається згортати виробництво в Україні. Як запевнили CarDiagram в головному офісі компанії, сьогодні в Закарпатті освоєна збірка всіх основних моделей чеської марки.

Автомобілі в Україні збирає партнер «Шкоди» – український завод «Єврокар», який знаходиться в селі Соломоново. Одне з останніх авто, складання якого освоїло підприємство, – нове покоління флагманського седана Skoda Superb. Це найдорожчий і «наворочений» автомобіль, який сьогодні проводиться на території нашої країни. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на CarDiagram.

Крім «Superb» український завод випускає ще чотири чеських моделі. Як повідомив CarDiagram спікер Skoda Томас Кубик, в Україні освоєна збірка Fabia, Rapid, Octavia і Yeti.

«Ми також плануємо проводити в Україні Skoda Kodiaq», – запевнив нас представник Skoda.

Kodiaq – це абсолютно новий кросовер Skoda. Вперше він був представлений восени минулого року на автосалоні в Парижі.

Автомобіль побудований на новій – модульної – платформі Volkswagen, яка отримала назву MQB. Її особливість полягає в тому, що двигун розташовується поперечно, а розмір колісної бази і колії може змінюватися. Така ж платформа використана для нових Volkswagen Tiguan і Seat Ateca.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають