9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Скільки нового транспорту отримають українські міста у 2019-му році

 • В рамках проекту Європейського інвестиційного банку “Міський громадський транспорт України”, міста у 2019 році отримають 227 автобусів, 153 тролейбуси, 56 трамваїв, 35 вагонів метрополітену. Також буде проведена реконструкція фунікулера в Києві.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

  Мінінфраструктури спільно з Мінфіном і органами місцевого самоврядування (11 міст) реалізують проект ЄІБ, основні цілі якого – реалізація підпроектів в містах України з розвитку екологічно чистого і соціально важливого транспорту, які передбачають заходи щодо оновлення парку автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метрополітену, будівництва і реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, фунікулера, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем коштом залучених кредитних коштів ЄІБ і ЄБРР, – йдеться в повідомленні Міністерства.

  Протягом 2018 року в рамках проекту було закуплено 167 тролейбусів: 47 одиниць для Одеси, 40 одиниць для Кременчука, 23 для Дніпра, 10 для Рівного та 8 для Кривого Рогу. Враховуючи ці закупівлі Одеса оновила парк тролейбусів на 28%, Кременчук – на 70%, Дніпро – на 17%, Рівне та Кривий Ріг – на 10%.

  У 2019 планується закупівля 61 тролейбуса для Харкова, 22 – для Сум, 40 – для Чернігова, 30 – для Луцька. Автобуси будуть закуповуватися для Львова, Києва та Тернополя – по 100, 112 і 15 одиниць відповідно. Для Львова також закуплять 10 трамваїв. 29 трамвайних вагонів у рамках проекту ЄІБ закуплять для Одеси та 17 – для Києва. Харківський метрополітен повинен отримати 35 нових вагонів поїздів метро.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...