9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Школи Тернопільщини отримали сім новеньких автобусів “Богдан”

7 серпня 2019 року для потреб місцевих шкіл на Тернопільщину були доставлені сім шкільних автобусів «Богдан А22412», виготовлених на виробничих потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в місті Луцьк.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан Моторс».

Договір на постачання автобусів був укладений лише 1 серпня 2019 року і менше ніж за тиждень всі сім «Богдан А22412» вже передані представникам Управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації.

Впродовж трьох останніх років Тернопільська ОДА реалізовує стратегію забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами й за цей період було закуплено майже 60 автобусів. Варто зауважити, що цей показник є одним з найкращих по Україні. 

blank

Шкільний автобус «Богдан А22412» – це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Euro 5. Він обладнаний відповідно до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні, зокрема й ДСТУ 7013. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголовниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір із написами «Шкільний автобус».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають