9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Школи Кіровоградщини отримали чергову партію автобусів “Еталон”

У Кіровоградській області Бережинська школа Первозванівської сільської ради та Маловисківський ліцей отримали нові шкільні автобуси українського виробництва.

Нові автобуси “Еталон” підвозитимуть до загальноосвітніх закладів учнів, які проживають в інших населених пунктах, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Без купюр“.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна вручила ключі від нового шкільного автобуса директору Маловисківського ліцею імені Г.М.Перебийноса.

«На День Незалежності ми передали 10 новеньких автобусів, сьогодні – ще два. За останні кілька років Україна зробила неймовірний ривок в цьому плані. Такого масштабного будівництва ще ніколи не було», – сказала під час виступу Марія Чорна.

Директору бережинської школи передали ключі  заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота та голова Кропивницької РДА Віталій Пастушенко.

«Хочу привітати учнів та колектив закладу з таким надбанням. Я переконаний, що діти у місті і в селі повинні мати рівний доступ до якісної освіти. Сьогоднішня подія є значущою, бо для нас важлива кожна дитина. Для мене дуже важливо бути впевненим, що наші діти забезпечені усім для підвезення та навчання», – зазначив Андрій Лісота.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають