9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Школам Вінничини передали партію автобусів виробництва Чернігівського автозаводу (фото)

На Вінничині 16 громад отримали шкільні автобуси “Еталон” з місцями для учнів з особливими потребами, виготовлені на Чернігівському автобусному заводі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Придбані автобуси обладнані місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Вони забезпечують безпечний та комфортний доступ до навчання.

«Сьогодні ми передаємо громадам нові шкільні автобуси, щоб наші маленькі громадяни мали безпечний та комфортний доступ до навчання. Це 16 шкільних автобусів для 16 громад Вінниччини. Сьогоднішня подія – гарний приклад співпраці держави і громад для безпечного та комфортного доступу дітей до навчання», – повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

За його словами, шкільні автобуси придбані для громад на умовах співфінансування. Територіальні громади виділили зі своїх бюджетів 13,8 млн грн. Держава у поточному році на придбання шкільних автобусів спрямувала на Вінниччину 21,1 млн грн субвенції.

blank

Усі придбані автобуси обладнані місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

У Вінницькій області у поточному навчальному році потребують підвезення до закладів освіти майже 21 тис. дітей. Забезпечені підвозом 97,9 % школярів. Із загальної кількості шкільними автобусами довозять 16, 5 тис. учнів або 78,8%.

У 2020 році для громад Вінниччини на умовах співфінансування було придбано 25 шкільних автобусів на суму 46,3 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають