9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Школам Черкащини передали десять автобусів українського виробництва

У Черкасах для місцевих шкіл передали десять автобусів Ataman D093S2, виробництва черкаського підприємства “Український автобус”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

Нову техніку для потреб освітніх закладів перед будівлею ОДА передали представникам десяти громад. Нові шкільні автобуси черкаського виробництва оснащені японськими двигунами.

“Тобто податки залишаються на Черкащині, виробників підтримуємо місцевих — це дуже позитивно і ми будемо рухатися в цьому напрямку”, — сказав під час передачі техніки керівник області Олександр Скічко.

Придбали техніку на засадах співфінансування: з державного 90% та 10% місцевих бюджетів.

blank

Серед тих, хто отримав ключі від автобуса — голова Катеринопільської тергромади Володимир Коваленко. За його словами, автобуса довго чекали, адже у тергромаді 12 населених пунктів та дев’ять шкільних маршрутів:

“Ми дуже довго чекали, щоб отримати шкільний автобус. У нас у громаді 12 населений пункт, і під’їзд дітей до базових шкіл – для нас найголовніше. Наразі у нас є дев’ять шкільних маршрутів, ми підвозимо діток майже з усієї громади. Найдовший маршрут – Катеринопіль — Ямпіль довжиною у 22 кілометри”.

Пан Володимир додав, що автобус, який отримали сьогодні, будуть використовувати для підвозу дітей із Катеринопільської школи №2. Також цим автобусом діти будуть їздити на конкурси та спортивні заходи.

Зазначимо, що за словами очільника Черкаської обласної адміністрації, загалом школам Черкащини планують передати ще 22 автобуси.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають