9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

“Сентравіс” вивів виробництво труб у Нікополі на повну потужність

ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., вивело основне виробництво в Нікополі на повну потужність.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Зараз виробництво “Сентравіс” працює на повну потужність. Це дуже цінно, тому ми використовуємо цю можливість максимально. Все обладнання працює, гарячий і холодний цехи діють. Ми виконали виробничий план на січень і маємо оптимістичний прогноз на поточний місяць”, – написав директор з продажу (chief sales officer, CSO) Артем Атанасов в листі клієнтам.

Зазначимо, холдинг Centravis Ltd. перереєстрував свою материнську компанію у Швейцарії, змінивши кіпрську дислокацію, що допоможе підвищити кредитний рейтинг і залучити довші й дешевші кошти на розвиток виробництва в Україні.

“Сентравіс” планує на початку 2023 року відкрити на Закарпатті спеціалізоване виробництво інструментальних труб для автомобілів.

“Сентравіс” входить до десятка найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. У 2022 році компанія реалізувала низку масштабних замовлень для таких світових компаній, як Benteler Automotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC. На підприємстві працює понад 1400 осіб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають