9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Рятувальники Луганщини отримали автоцистерну на базі вантажівки КрАЗ

Рятувальники міста Старобільськ Луганської області отримали на оперативне чергування автоцистерну АЦ-8-50-530 на шасі автомобіля КрАЗ 6511.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Автоцистерна виготовлена на підприємстві “Пожмашина”, яке розташоване у селищі Ладан і спеціалізується на виготовлені пожежної техніки різного типу.

Вантажівка КрАЗ з автоцистерною АЦ-8-50-530 є аналогічною до тих машин, які були передані підприємством у розташування підрозділів ДСНС в 2020 та 2021 роках. Різниця лише в тому, що попередні автоцистерни були встановлені на білоруське шасі МАЗ.

Варто зазначити, що шасі КрАЗ-6511 отримало дворядну кабіну від вантажівки китайської марки HOWO.є

Пожежна автоцистерна АЦ-8-50 (6511)-530K призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Обладнання встановлене на повнопривідному шасі з можливістю міжколісного та міжосьового блокування. Пожежна машина призначена, в першу чергу, для районів з безводними ділянками та бездоріжжям.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що підприємство “Пожмашина” розробило та виготовило на власних потужностях перші зразки трьох моделей нових пожежних машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають