9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Розпочалось будівництво першого локомотива від General Electric для “Укрзалізниці”

На заводі GE Transportatiоn у США розпочалося будівництво першого локомотиву TE33A Evolution для ПАТ “Укрзалізниця”, про це Економічні правді повідомив представник GE у США.

“Завод GE Transportatiоn, розташований у м. Ері (штат Пенсільванія – ЕП), виготовить для “Укрзалізниці” 30 локомотивів за контрактом, підписаним у лютому поточного року”, – повідомив представник GE.

Представник GE пояснив, що основні компоненти для майбутніх локомотивів були виготовлені на інших підприємствах корпорації і доставлені для монтажу на завод у Ері.

blank
Фото: General Eelectric

“Монтаж першого локомотива було розпочато у вівторок, 15 травня”, – додав співрозмовник. За його словами, частина робіт здійснюватиметься на території України.

Нагадаємо, що в Україні роботи по виробництву цих локомотивів здійснюватимуться на Крюківському заводі, а подальше обслуговування у депо в Мелітополі.

В “Укрзалізниці” очікують на першу партію локомотивів до кінця 2018 року. “Вже восени вони повинні виходити на лінію, щоб допомагати нам у пікові періоди перевезень”, — розповідав керівник УЗ Євген Кравцов на початку року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають