9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Renault продаватиме електромобілі в Україні і створить мережу зарядок

Цього року електромобілі Renault стануть доступними для українців. Офіційне представництво компанії планує вивести на ринок кілька моделей авто, причому дві з них – електричні, пише EcoTown.

blankЗа 2016-й рік Renault стала лідером продажів в Україні, продавши 8036 автівок. Цього року модельний ряд з 16 автомобілів поповниться ще двома електрокарами: Renault Megane і Renault Kangoo ZE (ціна вантажного – 29 тис. євро, пасажирського – 31 тис. євро).

Третю новинку – Renault ZOE – представлять вже найближчим часом. Електромобіль Renault ZOE має запас ходу 400 км. В Європі ця модель стала бестселером – за минулий рік було продано 100 тисяч електромобілів.

blank

Керівник електромобільного напрямку Renault Україна Олександр Митник заявив, що компанія не залишатиметься осторонь стрімкого розвитку електромобілів в Україні. Тому вона прийняла рішення розвивати інфраструктуру і відкрити зарядні станції для електромобілів в дилерських центрах Renault Києва, Одеси і Львова.

blank

«Поки що ми проводимо тендер серед постачальників і установників таких зарядних станцій. Відразу скажу: це будуть тільки сертифіковані виробником електрозаправки – ніякої «кустарщини». Рекомендована потужність для заправок, які встановлюються в клієнтських зонах – 22 кВт. Але остаточне слово буде за самим дилером, оскільки можливості розміщення електрозаправок у всіх різні», – повідомив Олександр Митник.

В кожному дилерському центрі планують встановити по дві зарядки, отже мережа налічуватиме мінімум 68 станцій (зараз існує 34 офіційних дилери). Такої кількості зарядок поки немає у жодного автомобільного бренду в Україні. Крім того, у компанії пропонуватимуть клієнтам встановлювати станції вдома – це безпечніше і ефективніше, ніж заряджатися від побутової розетки.

Останні новини:

Зараз читають