9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Пивоварня “Микулинецький бровар” протестувала нову зерносушарку на альтернативному паливі українського виробництва

ТДВ «Микулинецьке» (Броварня ТОВ «Микулинецький бровар») протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Сушарка обробила 140 тонн кукурудзи господарства, при цьому тестове сушіння ускладнилося високим відсотком вологості, яку спричинили цьогорічні погодні аномалії в регіоні.

Вже через місяць нововстановлена сушарка прийме основний потік врожаю господарства.

Господарство має броварню, продукцію якої експортує до Америки, Іспанії, Німеччини та ряду інших країн, а також займається вирощуванням кукурудзи для продажу та потреб власного свинокомплексу.

«Автоматизацію усього комплексу здійснено на базі програмного забезпечення власної розробки нашого заводу, що від початку встановлене на сушарку Brice-Baker, – говорить регіональний менеджер KMZ Industries Юрій Мусієнко. – Тож господарству не довелося витрачати зайві кошти на придбання стороннього ПЗ».

Вдалося заощадити замовникові й через допомогу держави – її отримують покупці саме вітчизняного елеваторного обладнання.

«Ще на стадії проєктування в господарстві точно прорахували вартість будівництва газогону та використання натомість альтернативи – скрапленого газу, – розповідає Юрій Мусієнко. – Друге вартувало втричі дорожче, зважаючи в тому числі й на інвестиції в теплогенератор на альтернативному паливі, проте все одно було вигідним – зокрема й через швидкий термін окупності. Тож перевагу віддали саме йому».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають