9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Придніпровська залізниця замовила постачання комплектуючих для піввагонів на 36 млн грн

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» обрала постачальників для закупівлі 3,5 тис. кришок напіввагонів загальною вартістю 36,5 млн. грн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Тендер був поділений на чотири лоти, перемогу в яких здобули ТОВ «Спецвагонкомплект», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» та ПрАТ «Свеський насосний завод».

Так, перший та другий лот передбачали закупівлю по 1,12 тис. нових кришок люка піввагонів габариту 1ВМ. В одному з них переможцем став Попаснянський ВРЗ із пропозицією за постачання деталей 11,76 млн грн, а в іншому – «Свеський насосний завод», який запропонував 11,81 млн грн.

blank
Фото: Twitter

У двох лотах Придніпровська залізниця закупила по 615 нових кришок люка піввагонів габариту 1ВМ. Претендентами на постачання продукції стали Попаснянський ВРЗ та «Спецвагонкомплект», які запропонували 6,46 млн грн та 6,47 млн ​​грн.

У всіх аукціонах компанії конкурували між собою, інших учасників не було. Стартова ціна тендеру складала 36,6 млн грн.

Тепер переможці мають надати додаткову документацію для укладання контракту на постачання деталей. “Укрзалізниця” планує отримати частини вагонів до кінця 2022 року.

Кришки люка напіввагонів це конструкції, які є частиною вантажного вагона, і призначені для його транспортування, а також розвантаження. Маса однієї деталі сягає 180 кг.

Останні новини:

Зараз читають