9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Приміські автобуси «Богдан А14532» з додатковими опціями відправлено замовникам

blankДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» постійно працює над модернізацією своєї продукції. Про це свідчать і три приміські автобуси «Богдан А14532», які нещодавно були відправлені для замовників.

У базовому виконанні «Богдан А14532» – це приміський автобус довжиною 9,82м., кількість місць для сидіння в якому складає 43, він відповідає екологічним нормам Euro 5. Автобус даної моделі відрізняється підвищеною комфортабельністю, до того ж він сконструйований на європейських агрегатах, з двигуном IVECO, коробкою передач EATON, ведучим мостом та передньою віссю DANA, повідомляє Національний промисловий портал.

Автобуси, які нещодавно були поставлені замовникам, відрізняються встановленим додатковим обладнанням, а саме кондиціонером салону, цифровим тахографом та незалежним рідинним підігрівачем двигуна.

Завдячуючи всім цим характеристикам автобуса «Богдан А14532», пасажири зможуть комфортно себе почувати при будь-яких обставинах, а кондиціонер в салоні забезпечить приємний мікроклімат навіть у найбільшу спеку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають