9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Представлено новий сміттєвоз на базі КрАЗ-5401 (фото)

«АвтоКрАЗ» разом із кременчуцьким підприємством – ВО «Авто-Холдинг», створили новий сміттєвоз із боковим завантаженням КрАЗ-5401.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ «АвтоКрАЗ».

Сміттєвозне обладнання, виготовлене «Авто-Холдингом», встановлене на середньотонажному шасі КрАЗ-5401Н2 вантажопідйомністю 7 тонн.

Шасі добре підходить для монтажу надбудов промислового призначення та технологічного обладнання і може бути виконане як із короткою, так і подовженою базою, у залежності від габариту спецобладнання. На цьому шасі встановлений 170-сильний чотирициліндровий рядний двигун екологічного класу Євро-5, що має поліпшені техніко-економічні показники із витрати пального. Двигун агрегатований із шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Відмінна маневреність, що важливо в межах міста, сприяє безкапотна комфортабельна кабіна. До речі, такі ж встановлюються на всій лінійці машин для міського циклу.

Спецнадбудова включає 12-кубовий бункер із коефіцієнтом пресування до 4. Тип приводу робочих органів – гідравлічний, управління робочими органами – ручне. Маса завантажених відходів ТПВ — не менше 4200 кг, вантажопідйомність завантажувача – 700 кг. Кришка завантажувального люка та задній борт автівки мають гідропривід. Тип контейнерів, які завантажуються – Eurostandart, К-075 м3.

Тема розробки мало- та середньотоннажної техніки у дослідно-конструкторських роботах автозаводу — одна з найбільш витратних і при цьому — першочергових. «АвтоКрАЗ» має цілеспрямований намір замінити іноземних конкурентів в комунальному сегменті на внутрішньому ринку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають