9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило повнопривідні самоскиди КрАЗ-6503 видобувній компанії

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило замовникові – одній із видобувних компаній України, повнопривідні самоскиди КрАЗ-65032 колісної формули 6х6 вантажопідйомністю 16 тонн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Адресній відправці нової техніки передувала прийомка представниками замовника. Після ретельної перевірки комплектності та відповідності заявленим технічним специфікаціям, самоскиди вирушили до місця призначення. Ця модель самоскида-всюдихода розроблена спеціально для використання в важких умовах експлуатації. Повний привід і підсилена задня підвіска гарантують високу прохідність машини в умовах повного бездоріжжя при перевезенні різних сипучих і навалочних вантажів.

Самоскиди КрАЗ-65032, згідно умов договору, мають стандартну комплектацію: рядний двигун Євро 5 потужністю 375 к.с. із турбонаддувом, агрегатований із 9-ступеневою дводіапазонною механічною коробкою передач та однодисковим сухим зчепленням. Гальмівна система оснащена АБС. Платформа – 16 кубометрів із заднім бортом. Ошинування коліс – двоскатне, хоча ця модель, як і вся повнопривідна техніка КрАЗ, може мати односкатне ошинування із широкопрофільною шиною.

Слід зазначити, що останні кризові роки самоскиди у загальному обсязі виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ» складають у середньому 2 – 3%. Для порівняння, у 2008 році цей показник становив 48%, 2009 – 30%, 2010 – 14%. Така статистика свідчить про те, що будівельна та видобувна галузі, де в основному задіяна самоскидна техніка, у стагнації . Проте із встановленнями миру в країні, виходом економіки та банківського сектору із кризи, самоскиди КрАЗ знову стануть затребувані у народному господарстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають