9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

“Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС (фото)

Компанія “Пожмашина”, виробничі потужності якої знаходяться в містечку Ладан Чернігівської області, передала ДСНС України партію з 6 пожежних автоцистерн.

Цю партію підприємство виготовило до 2021 року, чим повністю виконало свої зобов’язання перед українськими рятувальниками, зазначають у пресслужбі підприємства. Повідомляє Національний Промисловий Портал.

“Таким чином, ми повністю та своєчасно виконали державне замовлення з розробки та виготовлення одиниць нових пожежних автомобілів для Державної служби України з надзвичайних ситуацій”, – підкреслюють у пресслужбі підприємства.

blank

На “Пожмашині” підкреслюють, що компанія стала поряд із всіма європейськими та світовими виробниками, які здатні забезпечити виконання контракту з розробки та виготовлення великої партії нових пожежних автоцистерн в стислі терміни – 6 місяців.

blank

Підрозділи ДСНС України отримали автоцистерни АЦП EN 1846-S-1-6-5000-10/3000-2 на повнопривідному шасі МАЗ з можливістю міжколісного та міжосьового блокування. За інформацією виробника, забезпечити постачання білоруського шасі до України, враховуючи сучасні відносини між країнами, було непростою задачею. Проте побажання замовника вдалося виконати повною мірою.

blank

Пожежна автоцистерна АЦП EN 1846-S-1-6-5000-10/3000-2 (шифр згідно євростандарту) від компанії “Пожмашина” призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Пожежна машина призначена як для міст, так і сільскої місцевостей.

blank

“Впевнені, що ці машини збільшать безпеку громадян та гостей країни та, у разі потреби, своєчасно доставлять пожежних-рятувальників до місця надзвичайної ситуації”, – підкреслили в пресслужбі “Пожмашини”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають