9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Пожежні автомобілі для України

blank
Фотографія взята з сайту www.autocentre.ua

Державна служба з надзвичайних ситуацій продовжує оновлювати пожежні автомобілі: недавно парк повнився технікою МАЗ і КрАЗ.

Своєрідний новорічний подарунок отримали рятувальники Волинської та Донецької областей – пожежні автомобілі в кількості дванадцять одиниць. Це вісім автоцистерн АЦ-4-60 (5309) -505М, виготовлених на шасі МАЗ-530905 (4х4) підприємством «Пожмашина» з Прилук Чернігівської області – повідомляє Автоцентр.

Вони мають цистерни для води на 4000 л і насоси продуктивністю 60 л / с. Чотири інших автомобілі – автоцистерни більш важкого типу, складені на тривісних шасі КрАЗ- 65053 (6х4). Ця техніка лише мала частина того, що було зроблено для оновлення автопарку ДСНС в минулому році.

У 2016 році Державна служба з надзвичайних ситуацій уклала контракти на закупівлю 111 одиниць аварійно-рятувальних автомобілів. Для цих цілей було виділено з бюджету близько 450 млн. Грн. У 2017 році ця сума буде збільшена до 600 млн грн. Про це на церемонії передачі нової техніки повідомив голова ГСЧС Микола Чечоткін. Потрібно відзначити, що пожежні автомобілі навіть вітчизняного виробництва коштують чимало.

Так, наприклад ціна однієї автоцистерни на шасі МАЗ або КрАЗ наближається до 4 млн грн. Проте, гроші на нові пожежні автомобілі держава знаходить і це не може не радувати.

До речі, в грудні 2016 року в Києві відбулася церемонія передачі 25 одиниць інженерної та автомобільної техніки, в рамках угоди між урядом КНР і ГСЧС України. Рятувальники отримали нові пікапи ZX Grand Tiger TUV 2.5, а також автокрани XCMG різної вантажопідйомності.

Автор: Юрій Гоголев

 

Останні новини:

Зараз читають