9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Поліція та ДСНС України отримали автомобілі та катери українського виробницства (фото)

Президент України Петро Порошенко передав представникам Національної поліції сертифікати на отримання автомобільного та водного транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

“Сьогодні ми з вами присутні на посиленні поліції ще 102 новими автомобілями. Значна їх частина – це автомобілі українського виробництва. І нехай ви бачите, що це Skoda, але зроблені вони в українському Закарпатті”, – наголосив президент.

102 автівки отримали поліція Києва та Дніпопетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областях.

Також національна поліція отримала 10 патрульних та багатофункціональних катерів TUNA 600, TUNA 865 та ВСС 85.

Як підкреслюють у МВС – катери повністю українського виробницства.

Ці машини здатні забезпечити повноцінну охорону публічного порядку, боротьбу зі злочинністю у річкових та морських акваторіях, повідомляють в МВС.

Також свої човни отримають рятувальники державної служби надзвичайних ситуацій. Їхні катери зможуть діяти як у річках, так і в морі.

Ще управління ДСНС України у Черкаській та Житомирській областях отримали 10 пожежних автоцистерн на базі шасі КРАЗ. 5 машин передаються підрозділам Черкаської області і 5 – підрозділам Житомирської області.

Автоцистерни призначені для пожежогасіння, проведення рятувальних робіт, доставки вогнегасних речовин та особового складу до місць ліквідації надзвичайних подій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають