9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Поліцейські південного регіону отримали 37 службових авто вітчизняного виробництва

У Херсоні на центральній площі патрульні Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей та Автономної республіки Крим та міста Севастополь отримали 37 нових автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Південну Інформаційну Компанію.

Зокрема, автопарк Управління патрульної поліції Херсонщини поповнився чотирма новенькими «Skoda Rapid», відділу патрульної поліції Автономної республіки Крим та м. Севастополь – двома. Всі авто придбані за кошти державного бюджету.

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подякував підлеглим за сумлінну службу і професіоналізм, а також вручив нагороди та відзнаки кращим патрульним поліцейським.

«Перед вами в строю стоять співробітники патрульної поліції, які кожного дня несуть службу з ризиком за своє життя. Серед них є люди, які врятували життя, які затримали особливо небезпечних злочинців, які несуть свою службу з гідністю та честю», – зазначив Євгеній Жуков.

Очільник області Юрій Гусєв зазначив, що це велика честь — вітати на Херсонщині видатного кіборга 79 бригади Євгенія Жукова. Він подякував військовим за службу на сході та патрульним за їх службу в містах України.

«Як у 2014 році військові стали першими на захист нашої держави, так і зараз, ви, патрульні поліцейські, стоїте на захисті безпеки кожного громадянина в кожному місті нашої рідної країни. Я хочу подякувати вам за вашу службу, подякувати за мирне небо над Херсонщиною. Дякую кожному поліцейському, який стоїть на варті безпеки та миру в наших містах», – наголосив Юрій Гусєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають