9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Північний ГЗК виділив близько 500 млн грн на оновлення парку великовантажних автомобілів

Для збільшення обсягів виробництва у рамках інвестиційної програми 2017 року Північний гірничо-збагачувальний комбінат Групи Метінвест придбає 14 великовантажних автомобілів БелАЗ. Сума інвестицій на оновлення автопарку становить близько 500 мільйонів гривень.

blank
(с) Белаз

У рамках програми вже введено в експлуатацію перший БелАЗ. Він працює на ділянці вивезення гірської маси в Першотравневому кар’єрі. Новий 130-тонник має якісні відмінності – посилену раму та підвіски, нарощені борти. Він обладнаний системою контролю тиску в шинах, відеореєстраторами, камерами відеоогляду. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Екіпаж з радістю дізнався про те, що ми отримаємо новий БелАЗ. Брали участь у монтажі, перевірили кожен вузол власноруч. Назвали автомобіль «Надійний», адже така техніка не один десяток років справно служить гірникам. У кабіні стало ще комфортніше: встановлено кондиціонер для будь-якого сезону, є сидіння з поясними інерційними ременями. Переконаний, на такому БелАЗі ми перевиконаємо планові показники. – Юрій Палагнюк, бригадир екипажу.

 У Північного гірничо-збагачувального комбінату великі цілі. У 2018 році ми плануємо наростити обсяги виробництва до 15 млн тонн концентрату. З цією метою вже зараз оновлюємо парк великовантажних автомобілів, закупимо два екскаватори, сім бурових верстатів, водополивальну техніку. Зараз капітально ремонтуємо залізничну техніку та колії, модернізуємо устаткування переробного комплексу. Це дозволить нам планомірно нарощувати обсяги виробництва. – Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГОКа.

До кінця 2016 року для кар’єрів Північного ГЗК було придбано ще три великовантажних БелАЗи.

Останні новини:

Зараз читають