9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Після війни німецька компанія NEXAT планує розгорнути складання системних тракторів в Україні

Німецька компанія NEXAT планує інвестувати в український ринок та розгорнути тут збирання своїх універсальних тракторів.

Про це розповів Юрій Мрук, директор українського представництва компанії в інтерв’ю Тraktorist.ua, передає Промисловий Портал з посиланням на KURKUL.

В компанії NEXAT вважають, що після війни в Україні розпочнеться «фінансовий бум», і вони налаштовані максимально використати це «вікно можливостей», щоб інвестувати в український ринок.

Також він повідомив, що компанія має вже один підписаний контракт на продаж системного трактора NEXAT в Україні і ще по одному було продано до США та Бразилії. В майбутньому ж, виробник може навіть перенести до України складання цих тракторів.

«Збирання машин в Україні для NEXAT дуже цікава тема, і вони при певній можливості миттєво готові діяти. Все залежить від того, як швидко закінчиться війна, як швидко підуть фінанси, інвестиції, а далі — повний вперед», — говорить Юрій Мрук. 

Компанія NEXAT була заснована в 2013 році компанією Kalverkamp Maschinenbau GmbH і займається виключно розробкою, виробництвом та продажем нового системного трактора NEXAT.

blank
Системний трактор NEXAT на дорогах України. Фото: nexat.de

Системний трактор NEXAT є несучим транспортним засобом, за допомогою якого можуть проводитися всі роботи в рослинництві — від обробітку ґрунту, посіву та внесення добрив до збирання. Знаряддя та машини для обробітку ґрунту та сівби не причіпні, як завжди, а навісні, що, в свою чергу, збільшує ККД порівняно з причіпними агрегатами. Системні особливості такі, що у 12-метровій версії в цільовому грядовому модусі 95% площі ніколи не піддаються переїздам, що сприяє підвищенню врожайності при хорошому захисті ґрунту та навколишнього середовища.

blank
Системний трактор NEXAT з жаткою. Фото: nexat.de

Трактор спроєктований як автономна машина та оснащений системою моніторингу навколишнього середовища. Контролювання процесів здійснюється з кабіни, що обертається на 270°. Це створює основу для повністю автоматизованої експлуатації машини та дозволяє керувати транспортним засобом вручну під час транспортування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають