9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Підприємства групи КрАЗ в 2016 році спрацювали злагоджено, на результат

blank
Фотографію взято з сайту http://www.autokraz.com.ua/

Усі підприємства групи «КрАЗ», на чолі з Кременчуцьким автозаводом, 2016 рік відпрацювали стабільно, стійко, без потрясінь і втрат.

Головне підприємство – ПАТ «АвтоКрАЗ», за результатами року, щодо аналогічного показника 2015 року, збільшило випуск напівпричепів на 20%, причепів – на 47%, продукції ливарного виробництва – на 20%, запасних частин – на 3%. У загальному обсязі вироблених машин зовнішньоекономічні замовлення склали 53%, решта – це внутрішній ринок. Питома вага експортної продукції у виробництві підприємства у 2016 році збільшилася на 14%, у порівнянні з попереднім  роком – повідомляє пресс-служба ПАТ «АвтоКрАЗ».

Зростання реалізації в 2016 році, плрівняно з 2015-м, задекларували: Токмацький ковальсько-штампувальний завод – на 21,2%, Полтавський автоагрегатний завод – майже на 9%, Маріупольський авторадіаторний завод – на 6%, Херсонський завод карданних валів в минулому році зберіг обсяги реалізації практично на рівні 2015 року.

ПАТ «Кам’янець-Подільський автоагрегатний завод» і «КрАЗ-Лізинг» хоча і стали аутсайдерами за річними показниками діяльності серед учасників групи, проте на тлі різкого падіння підприємств галузі спрацювали досить продуктивно.

У даний час на підприємствах групи трудяться близько 5 000 працівників. Головне підприємство – ПАТ «АвтоКрАЗ», як і раніше задає темп загальній командній роботі, розміщуючи замовлення на виробництво і освоєння нової продукції в рамках програми імпортозаміщення.
У 2017 році всі підприємства, що входять до групи «КрАЗ», націлені на зростання обсягів, розвиток, модернізацію, розширення географії поставок. Триватимуть роботи над якістю і споживчими властивостями продукції, що випускається, зниженням витрат, енергозбереженням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають