9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Перший “Тарпан” проходить третій плановий ремонт на КВБЗ (фото)

 • На Крюківському вагонобудівному заводі триває поточний ремонт міжрегіонального швидкісного двосистемного електропоїзда ЕКр1-001 “Тарпан”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Його ввели в експлуатацію в червні 2014 року. Замовник робіт — філія УЗ “Українська залізнична швидкісна компанія”.

  Відповідно до технічних умов УЗ, поточний ремонт в обсязі ТР-3 необхідно здійснювати після 500 тис. км пробігу, пройдених після капітального ремонту. На сьогодні загальний пробіг електропоїзди ЕКр1-001 становить близько 1,7 млн км.

  Це третій ремонт цього “Тарпана”. Ремонтні роботи почали, як і завжди з миття, поїзда. Далі з-під вагонів викотили візки та передали їх в складально-зварювальний корпус для очищення та миття, після цього ними займаються фахівці ділянки ходових частин транспорту соціального призначення полускатно-візкового цеху.

  Працівники корпусу пасажирського вагонобудування займаються кузовами вагонів і їх “начинкою”. Об’єктом їхньої уваги є ремонт обладнання, зокрема електричного, санітарно-технічного, гальмівного та системи кондиціонування, зчіпних пристроїв, міжвагонних герметичних переходів, елементів інтер’єру. Також вони займаються виготовленням і заміною чохлів на сидіннях, відновленням лакофарбового покриття підвагонного обладнання.

  Згідно з графіком демонтування та обладнання, яке потребує ревізії або ремонту на підприємствах-підрядниках. Це автозчіпні пристрої, тяговий трансформатор, система пожежної сигналізації та пожежогасіння, окреме електроустаткування.

  “Крім названих, в процесі виконання ТР-3 залучені практично всі підрозділи підприємства. Зокрема у виготовленні необхідних деталей і комплектуючих. В цілому ми виконуємо весь обсяг робіт, передбачених договором”, – повідомили на підприємстві.

  Завершальним етапом ремонту стане формування вагонів разом з візками в електропоїзд, випробування на випробувальному полігоні, пусконалагоджувальні роботи з технічними умовами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід...

  У Вінниці виготовили вже п’ятий тролейбус VinLine (фото)

  Вінницькі транспортники виготовили п’ятий тролейбус VinLine на автономному ходу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Новий бізнес-парк “Екополіс ХТЗ” відвідали представники великих німецьких промислових компаній

  Візит до Харкова для огляду бізнес-парку "Екополіс ХТЗ" організувала Німецько-Українська промислово-торгова палата.Передає Національний...

  На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

  Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий...