9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Перший “Тарпан” проходить третій плановий ремонт на КВБЗ (фото)

На Крюківському вагонобудівному заводі триває поточний ремонт міжрегіонального швидкісного двосистемного електропоїзда ЕКр1-001 “Тарпан”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Його ввели в експлуатацію в червні 2014 року. Замовник робіт — філія УЗ “Українська залізнична швидкісна компанія”.

Відповідно до технічних умов УЗ, поточний ремонт в обсязі ТР-3 необхідно здійснювати після 500 тис. км пробігу, пройдених після капітального ремонту. На сьогодні загальний пробіг електропоїзди ЕКр1-001 становить близько 1,7 млн км.

Це третій ремонт цього “Тарпана”. Ремонтні роботи почали, як і завжди з миття, поїзда. Далі з-під вагонів викотили візки та передали їх в складально-зварювальний корпус для очищення та миття, після цього ними займаються фахівці ділянки ходових частин транспорту соціального призначення полускатно-візкового цеху.

Працівники корпусу пасажирського вагонобудування займаються кузовами вагонів і їх “начинкою”. Об’єктом їхньої уваги є ремонт обладнання, зокрема електричного, санітарно-технічного, гальмівного та системи кондиціонування, зчіпних пристроїв, міжвагонних герметичних переходів, елементів інтер’єру. Також вони займаються виготовленням і заміною чохлів на сидіннях, відновленням лакофарбового покриття підвагонного обладнання.

Згідно з графіком демонтування та обладнання, яке потребує ревізії або ремонту на підприємствах-підрядниках. Це автозчіпні пристрої, тяговий трансформатор, система пожежної сигналізації та пожежогасіння, окреме електроустаткування.

“Крім названих, в процесі виконання ТР-3 залучені практично всі підрозділи підприємства. Зокрема у виготовленні необхідних деталей і комплектуючих. В цілому ми виконуємо весь обсяг робіт, передбачених договором”, – повідомили на підприємстві.

Завершальним етапом ремонту стане формування вагонів разом з візками в електропоїзд, випробування на випробувальному полігоні, пусконалагоджувальні роботи з технічними умовами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають