9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 13 Квітня, 2021

Перший “Тарпан” проходить третій плановий ремонт на КВБЗ (фото)

 • На Крюківському вагонобудівному заводі триває поточний ремонт міжрегіонального швидкісного двосистемного електропоїзда ЕКр1-001 “Тарпан”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Його ввели в експлуатацію в червні 2014 року. Замовник робіт — філія УЗ “Українська залізнична швидкісна компанія”.

  Відповідно до технічних умов УЗ, поточний ремонт в обсязі ТР-3 необхідно здійснювати після 500 тис. км пробігу, пройдених після капітального ремонту. На сьогодні загальний пробіг електропоїзди ЕКр1-001 становить близько 1,7 млн км.

  Це третій ремонт цього “Тарпана”. Ремонтні роботи почали, як і завжди з миття, поїзда. Далі з-під вагонів викотили візки та передали їх в складально-зварювальний корпус для очищення та миття, після цього ними займаються фахівці ділянки ходових частин транспорту соціального призначення полускатно-візкового цеху.

  Працівники корпусу пасажирського вагонобудування займаються кузовами вагонів і їх “начинкою”. Об’єктом їхньої уваги є ремонт обладнання, зокрема електричного, санітарно-технічного, гальмівного та системи кондиціонування, зчіпних пристроїв, міжвагонних герметичних переходів, елементів інтер’єру. Також вони займаються виготовленням і заміною чохлів на сидіннях, відновленням лакофарбового покриття підвагонного обладнання.

  Згідно з графіком демонтування та обладнання, яке потребує ревізії або ремонту на підприємствах-підрядниках. Це автозчіпні пристрої, тяговий трансформатор, система пожежної сигналізації та пожежогасіння, окреме електроустаткування.

  “Крім названих, в процесі виконання ТР-3 залучені практично всі підрозділи підприємства. Зокрема у виготовленні необхідних деталей і комплектуючих. В цілому ми виконуємо весь обсяг робіт, передбачених договором”, – повідомили на підприємстві.

  Завершальним етапом ремонту стане формування вагонів разом з візками в електропоїзд, випробування на випробувальному полігоні, пусконалагоджувальні роботи з технічними умовами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині України.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  Зараз читають

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.