9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Перший український швидкісний поїзд «Тарпан» подолав позначку 1 млн км

Більше мільйону кілометрів об’їздив він по залізницях, перевізши сотні тисяч пасажирів. З Києва до Львова, Одеси, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя і назад (був навіть вояж до польського Пшемисль) – наша витривала і швидка залізна “конячка” не один раз успішно оббігала всю країну, довівши, що в Україні теж можуть робити конкурентоспроможний високотехнологічний продукт, швидкісний і комфортний електропотяг, який не поступається міжнародним аналогам.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Зроблено в Україні.


Отже, на одометрі першого «Тарпана» – 1,080 тис. км. Тому, згідно технічних умов УЗ, він повинен пройти капітальний ремонт, не дивлячись на те, що виглядає наш поїзд цілком пристойно. Але – безпека пасажирів в пріоритеті, тому правило: кожен мільйон кілометрів пробігу – черговий капітальний ремонт, виконується неухильно.


Довідока: 24 червня 2014 року розпочалася експлуатація поїздів серії ЕКр1. У перший рейс електропоїзд під № 743 вирушив 24 червня 2014 року за маршрутом Дарниця — Київ-Пасажирський — Львів, а з 1 липня 2014 року обидва поїзди курсували у сполученні Київ — Одеса — Київ. У цілому поїзд ЕКр-1 експлуатуватиметься на всіх маршрутах обслуговування поїздів Інтерсіті+.

З 12 грудня 2014 року по 15 червня 2015 року курсував за новим маршрутом Київ — Кривий Ріг.

Експлуатує поїзди Українська залізнична швидкісна компанія. Згідно з договором, термін сервісного обслуговування поїздів — 1 рік, гарантійного — 2 роки.

Станом на червень 2016 року кількість перевезених двома складами ЕКр1 «Тарпан» склала більше 700 тисяч чоловік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають