9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Перший «Тризуб» прибуде в Україну вже у серпні

В інтерв’ю для Медіацентру Магістраль директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев повідомив про прибуття першого локомотиву General Electric до України вже у серпні.

Потім вони будуть доставлені на Крюківський вагонобудівний завод, де будуть дообладнані та введені до строю після випробувань. Для першого “Тризуба” це станеться у вересні—жовтні. А вже у лютому—березні 2019 р., всі 30 локомотивів, які передбачені проектом на цьому етапі повноцінно долучаться до щоденної роботи на вітчизняній залізниці.

Нагадаємо, що в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов повідовив, що локомотиви, які будує для України General Eleсtric на своєму заводі в Пенсильванії (США), носитимуть назву «Тризуб»

«Тризуби» адаптовані до кліматичних умов простору 1520, екологічні, надійні, економні в обслуговуванні та комфортні для локомотивних бригад. Порівняно з тепловозами 2ТЕ10 і 2ТЕ116 шкідливі викиди знижені на понад 40 %. Це вантажні тепловози нового покоління з асинхронними тяговими електродвигунами потужністю 3356 кВт. Конструкційна швидкість становить 120 км/год. Тепловози мають більші міжремонтні пробіги. Вони обладнані сучасними системами безпеки руху й радіозв’язку, системою автоматичного виявлення пожежі та пожежогасіння. У них високі тягові властивості за рахунок вбудованої комп’ютеризованої мікропроцесорної системи управління й діагностики з електронним вприском палива. Вона контролює та відображає на дисплеї пульта управління стан усього обладнання й експлуатаційних параметрів локомотива, здійснює самодіагностику систем і миттєво повідомляє машиніста про виникнення будь-яких несправностей. Система діагностики здатна виявити дефекти на ранніх стадіях і передати дані машиністу та сервісній групі.

Останні новини:

Зараз читають