Перший трактор ХТЗ-17221 вже зійшов з конвеєра на Харківському тракторному заводі.
Денис Ярославський на свої сторінці в соціальній мережі Facebook, повідомив що після довгої зупинки заводу з конвеєра ХТЗ зійшов новий трактор моделі ХТЗ-17221.
Судячи з фото, процес роботи на ХТЗ вже пішов, і вже почався серійний випуск тракторів.
Повідомляє Національний промисловий портал.
Про ХТЗ-17221
Механічна шестнадцатіскоростная коробка передач, перемикається без розриву потоку потужності в межах кожного діапазону, забезпечує раціональну швидкість, необхідну для роботи з різними сільськогосподарськими знаряддями і машинами.
Можливість використання на транспортних роботах з причепами та напівпричепами вантажопідйомністю до 20 тонн на швидкостях до 40 км/г.
Застосування коліс більшого розміру дозволяє зменшити питомий тиск на грунт, і, тим самим, підвищити врожайність вирощуваних культур, збільшити вантажопідйомність навішуються знарядь.
Виконання енергозберігаючих операцій – прямого сівби за технологією No Till.
Нова об’єднана гідравлічна система з пропорційним 5-секційним гидрораспределітелем і гідробаком збільшеної місткості до 90л, дає можливість паралельно управляти роботою декількох гідравлічних виконавчих механізмів, регулюючи витрата масла.
Опції:
- бульдозерне обладнання
- Комплект для здвоювання коліс
- Регулятор потоку палива
- Передпусковий підігрівач двигуна
Переваги:
- Вибір двигуна за бажанням замовника
- Кабіна підвищеної комфортності і з поліпшеною оглядовістю.
- Модернізована посилена КПП
- Шини збільшеного розміру
- Кондиціонер
Агрегатування:
- Широкі можливості агрегатування з знаряддями вітчизняних і зарубіжних виробників.
- Збільшені колеса в поєднанні з навісним пристроєм дозволяють збільшити навесоспособность трактора на 15%.
- Застосування подвійних коліс і широкопрофільних шин наднизького тиску дозволяє не тільки знизити питомий тиск на грунт, а й досягти зниження витрати палива і збільшення продуктивності ще на 15%, зі збереженням всіх сучасних агротехнологічних і економічних вимог, крім того, починати проведення весняно-польових робіт на два тижні раніше.