9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Перший «Тарпан» встав на капітальний ремонт на КВБЗ

 • На Крюківському вагонобудівному заводі почався перший капітальний ремонт вітчизняного міжрегіонального швидкісного двосистемних електропоїзди ЄКР 1-001 «Тарпан».

  Більше мільйона кілометрів об’їздив він по залізницях, перевізши сотні тисяч пасажирів. З Києва до Львова, Одеси, Дніпропетровська, Кривий Ріг, Запоріжжя і назад (був навіть вояж до польського Пшемисль) – “Тарпан” не один раз успішно оббігла всю країну, довівши, що в Україні теж можуть робити конкурентоспроможний високотехнологічний продукт, швидкісний і комфортний електропоїзд, який не поступається міжнародним аналогам.
  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприєсмства.

  От.же, на одометрі першого «Тарпана» – 1,080 тис. км. Тому, згідно технічних умов УЗ, він повинен пройти капітальний ремонт, не дивлячись на те, що виглядає і «відчуває» наш поїзд себе цілком пристойно. Але – безпека пасажирів в пріоритеті, тому правило: кожен мільйон кілометрів пробігу – черговий капітальний ремонт, виконується неухильно.
  Для КВБЗ це теж новий досвід, такий ремонт електропоїздів ми ще не проводили. У минулому році на нашому підприємстві успішно пройшли планові регламентні роботи в рамках великого поточного ремонту (ТР-3) вітчизняних електропоїздів ЕКр1-001 і ЕКр1-002. Всі інші види ремонту: технічне обслуговування ТО-1, ТО-3 і поточний ремонт ТР-1 і ТР-2 проводили фахівці відділу технічного сервісу нашого підприємства на території УЗШК.
  ЄКР 1-001 прибув на Крюківський вагонобудівний прямо з маршруту. На заводському полігоні фахівці ПАТ «КВБЗ» спільно з представником Української залізничної швидкісної компанії (Ужское) провели ретельний огляд стану поїзда і склали відомість, в якій вказали всі вузли і деталі, що підлягають заміні.

  Члени приймальної комісії одностайно відзначили, що навіть після такої тривалої експлуатації стан поїзда, в тому числі технічне, залишилося цілком задовільним. Всі його системи функціонують нормально, та й крісла в салонах, тамбури, туалети в порядку, без сильних пошкоджень. Видно, що УЗШК стежить за станом і дбайливо експлуатує швидкісний рухомий склад, а вандалам, ймовірно, квитки в швидкісному поїзді не по кишені.
  Однак планової ревізії в ході КР-1 підлягає все обладнання. Основний обсяг робіт – ремонт і відновлення ходових частин. Проведуть перевірку, необхідний ремонт і обслуговування системи кондиціонування; діагностику технічного стану та ремонт електрообладнання поїзда, органів управління, інтер’єрів салонів, туалетів, контрольно-вимірювальних приладів, тягового електрообладнання. Що стосується кузовів вагонів, то за планом буде відновлено близько половини їх лакофарбового покриття.

  Більший обсяг ремонтних робіт виконають працівники корпусу пасажирського вагонобудування і полускатно-тележечного цеху, але задіяні в них будуть практично всі підрозділи КВБЗ. Співвиконавцями ремонту виступають і наші давні партнери НВП «Хартрон-Експрес», ПАТ Завод «Екватор», ПАТ «Укрелектроапарат» та інші виробники.
  Головний конструктор моторвагонного пасажирського рухомого складу ПАТ «КВБЗ» Олексій Гречкин зазначає, що кінцевим результатом проведення капітального ремонту є приведення всіх систем поїзда в початкове (як до експлуатації) технічний стан. Це забезпечить нашу електропоїзду можливість без проблем пробігти наступний мільйон кілометрів.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на...

  Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

  Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною,...

  На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

  Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий...

  На Луганщині побудували нову телевежу для передачі сигналу на окуповані території (відео)

  На Луганщині у селищі Комишуваха Попаснянського району почала тестове мовлення нова телерадіо вежа висотою 150 метрів.