9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Перші чотири Тризуби передано Укрзалізниці

12 грудня перші чотири локомотиви ТЕ33АС виробництва компанії General Electric покинули цехи Крюківського вагонзаводу, де здійснювалася їх остаточна комплектація, і були передані замовнику – АТ “Укрзалізниця”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На підприємстві уточнили, що приймально-здавальні процедури першої партії американських тепловозів на КВБЗ завершилися 11 грудня. О 22:00 того ж дня перша четвірка машин покинула корпус пасажирського вагонобудування. Далі за справу взялися працівники транспортного цеху – машиністи забезпечили прогрівання тепловозів. На підприємство прибули представники “Укрзалізниці” – машиністи, які пройшли навчання і вміють управляти новими локомотивами. О 3:00 ночі, вже 12 грудня, тепловози покинули завод і були передані на станцію Крюків-на-Дніпрі. Звідти вони вирушили залізницею о 4:15.

Увечері 12 грудня тепловози ТЕ33АС прибули в Мелітопольське локомотивне депо. 

Менеджер з комунікацій General Electric Роберт Макгрегор повідомив, що сьогодні, 13 грудня, планується введення в експлуатацію першого локомотива в Мелітополі.

Наступні чотири тепловози вже готуються Крюківським вагонзаводом до відправки.

Нагадаємо, що на початку поточного тижня депо в Мелітополі інспектували міжнародні консультанти й член наглядової ради АТ УЗ Крістіан Кун. Директор Придніпровської філії АТ УЗ Микола Кужавський тоді поінформував про підготовчі роботи, виконані філією для приймання в депо локомотивів General Electric. Залізничники оновили інфраструктуру депо – замінили 16 стрілочних переводів та переклали маршрутні шляхи, по яких нові локомотиви будуть заходити на територію депо і в цеху.

“Упорядкували й для зручності сконцентрували в одному місці процеси екіпіровки та водопідготовки нових тепловозів, а також зливу відпрацьованого масла; до дрібниць відпрацювали алгоритм роботи з дизельним паливом, щоб виключити невиробничі витрати; підготували складські приміщення та приміщення для персоналу”, – розповів Кужавський.

Відзначимо, що локомотиви General Electric, крім Мелітополя, будуть обслуговуватися і в депо Миколаїв.

Останні новини:

Зараз читають