9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи “Укрзалізниці” на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що в планах латвійського підприємства – виконувати ремонти локомотивів для АТ УЗ, над чим зараз щільно працюють обидві компанії.

За словами члена правління ДЛРЗ Владислава Павловича, АТ ДЛРЗ – одне з найбільших підприємств в країнах Балтії, яке провадить всі види ремонту і модернізації залізничного рухомого складу.

“Усі значимі роботи при капітальному ремонті виконуються силами заводу без залучення підрядників. Тому, завдяки наявності необхідної матеріально-технічної бази та багаторічному досвіду, атестація була отримана в стандартному робочому режимі”, – зазначив він.

blank
Даугавпілський локомотиворемонтний завод (ДЛРЗ)

“Звичайно, потрібна була певна підготовка – опрацювання відмінностей в документації на ремонт і додаткове оснащення під виконання пропонованих вимог. Хотів би відзначити, що отримання дозвільних документів на ремонти тепловозів, експлуатація яких не передбачає вихід на колії загального користування, набагато менш складний процес. Мабуть, тому, на даний момент, тільки три організації пройшли атестацію НДКТІ АТ “Укрзалізниці”, а із зарубіжних підприємств – ми єдині”, – підкреслив Павлович.

blank

Зазначимо, що в Латвії розробляли проєкти модернізації локомотивів з урахуванням потреб українського ринку – Дауґавпілський локомотиворемонтний завод, що входить до складу естонської залізничної корпорації Skinest, працював над проєктами глибокої модернізації магістральних і маневрових тепловозів, в тому числі з урахуванням потреб українських клієнтів.

Крім того, українські компанії домовляються з латвійським підприємством про оренду локомотивів для розвитку приватних залізничних перевезень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають