9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

ПАТ “Турбоатом” виготовив два конденсатори КП-1650 для потреб Южно-Української АЕС

На початку квітня ПАТ “Турбоатом” відвантажить два конденсатори КП-1650 для потреб атомної станції; підготовка до відвантаження наразі триває в цехах підприємства. Обладнання вже повністю виготовлене та прийняте замовником, повідомляють у прес-службі компанії 

Конденсатори турбін живільних насосів є складовою частиною турбоустановки потужністю 1000 МВт. Їх нова конструкція, що є розробкою спеціалістів ПАТ “Турбоатома”, забезпечує турбоустановці комплексне підвищення надійності та економічності.

blank
Процес виготовлення конденсатора КП-1650 Фото: Турбоатом

Запропонована “Турбоатомом” конструкція конденсаторів є продовженням роботи підприємства у напрямку заміни основних конденсаторів турбін та виключення з контурів матеріалів, що містять мідь. Це дозволяє забезпечити більш надійну та безпечну роботу обладнання турбоустановки та, зрештою, покращення показників роботи АЕС.

Нова конструкція вище зазначених конденсаторів має багато переваг. Однією з них є повна готовність обладнання до установлення. Конденсатори поставляються на станцію уже повністю виготовленими, тому його достатньо лише влаштувати на фундамент, і обладнання готове до роботи. Таким чином, конденсатори не потребують процесу збирання та зварювання на електростанції. Крім цього, нова конструкція забезпечує високу вакуумну та водяну щільність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають