9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

ПАТ «КВБЗ» оголошує про намір замінити дизель-поїзди в Україні на модель “ДПКр-2”

blankПАТ «Крюківський вагонобудівний  завод» оголошує про наміри поборотися за мільярд гривень, який виділяє Укрзалізниця для закупівлі та ремонту дизель-поїздів в Україні.

Мінятимуть їх у випадку погодження залізничниками на спеціальні дизель-поїзди марки ДПКр-2. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Програма Плюс“.

Про те, що Крюківський вагонобудівний завод не спить, але стежить за можливим оголошенням тендера Укрзалізниці  щодо купівлі нових дизель-поїздів, ЗМІ повідомляє прес-служба підприємства  у спеціально розповсюдженому повідомленні.

За тим, про що йдеться, мова про тендер з придбання 6-и  таких дизель-потягів, за   виробництво яких готові взятися кременчужани. Загалом, якби були гроші, Укрзалізниця могла  б успішно  списати щонайменше 200 таких потягів, які випущено у 60-80-х роках. Однак грошей усього – мільярд гривень і за них більше шести таких потягів не зробити.

Про що говориться  у повідомленні підприємства, так це про конкурентів і про те, що є сумніви в  «аналогічному підході до сервісного обслуговування виробником можливостей у разі закупівлі імпортного рухомого складу».

Однак кого саме бачать серед конкурентів – фінів, чехів чи поляків, яких хочуть «забанити»,  адміністрація ПАТ «КВБЗ» не  уточнює.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають