9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» у 2018 році інвестує 183 млн грн в технічне переоснащення

У нинішньому році ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» планує вкласти в технічне переоснащення 183 млн грн, повідомляє Залізничний інформаційний портал Магістраль

Зокрема, планується провести технічну і технологічну підготовку до монтажу і ввести в експлуатацію в 2019 році новий фрезерний обробний центр Waldrich Coburg в механоскладальному цеху. Крім цього — розробити проект і придбати піч для термообробки хрестовин, а також придбати і змонтувати обладнання для механізації ділянки збірки стрілочних переводів.

ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» виробляє елементи верхньої будови залізничної колії: стрілочні переводи (звичайні, симетричні, криволінійні, подвійні перехресні), глухі пересічення різних марок з рейок типу Р50, Р65, європейської рейки типу UIC 60 для укладання в колій 1435 мм, 1520 мм та 1524 мм, башмакоскидачі та зрівнювальні пристрої. Основною продукцією заводу є стрілочні переводи для швидкісних та високошвидкісних магістральних колій із швидкістю проходження пасажирських потягів до 200 км/год.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають