9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

ПАТ “АвтоКрАЗ” виграло тендер на постачання спецтехніки трьом містам Полтавської області

Національний виробник – завод «КрАЗ»,  виграв тендер на поставку до Полтавської області великої партії комунальної спецтехніки

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії “АвтоКрАЗ”.

Тендер оголошений управлінням житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Він передбачає поставку партії комунальної техніки трьом містам Полтавщини: Кременчуку, Горішнім Плавням та Гадячу. Це перша в сучасній історії КрАЗу масштабна взаємодія Полтавської ОДА та Кременчуцького автозаводу із забезпечення регіону новою спецтехнікою за бюджетні кошти.

Так,  до Кременчука надійдуть три комунальні машини:

  •  КрАЗ-5401 Медіум Б (4х2)  із боковим завантаженням, місткість бункеру 18 м.куб, додатково обладнаний відвалом та грейферним захватом;
  •  КрАЗ-6511 (6х4) для роботи з контейнерами, із бункером місткістю 3,2 куб.м, обладнаний мультиліфтом та манипулятором.
  •  КрАЗ-5401(4х2)  мулососна 7-кубова спецмашина, що додатково обладнана відвалом для прибирання снігу.

Автопарк комунального господарства Горішніх Плавнів поповниться каналопромивним автомобілем КрАЗ-5401 (КП-40) із 8-кубовою цистерною та додатковим снігоочисним  відвалом .

До Гадяцького району надійде три одиниці нової спецтехніки. Районна  рада отримає пару новеньких сміттєвозів із боковим завантаженням КрАЗ-5401Медіум Б із 12-кубовим бункером та  додатковим відвалом і грейферним захватом. Саме місто отримає новий сміттєвоз КрАЗ-5401 Медіум Б з боковим завантаженням що має 18-кубовий бункер, відвал та грейферний захват.

Нагадаємо, 25 грудня Чорнухинська Районна Державна Адміністрація отримала новий сміттєвоз виробництва ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Фото: Чорнухинська Районна Державна Адміністрація

 

Останні новини:

Зараз читають