9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

ПАТ “АвтоКрАЗ” відвантажив філіалам «Укргазвидобування» вахтові автомобілі (фото)

ПАТ “АвтоКрАЗ” відвантажив вахтові автомобілі на базі КрАЗ-5233НЕ філіалам «Укргазвидобування».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Відвантаження «КрАЗом» на адресу філій ПАТ «Укргазвидобування»  виготовленої згідно тендерної документації продукції тривають. Спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 із нещодавно виграних на «Прозорро» тендерів, виготовлені на повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ, вже відправилися до пунктів призначення.

Оснащення вахтових машин різниться потужністю двигунів та конструкцією надбудов. Вахтовки із крупного тендеру мають 375-сильний дизельний двигун Євро 5, механічну 9-ступеневу КП. Спецнадбудова, виробництва ПрАТ «Нафтоавтоматика» (м. Полтава), на вимогу замовника, оригінальної конструкції. Зокрема, стандартний кузов-фургон на 22 пасажирських місця,  у даному випадку, розраховано на 15 пасажирів. Проте є додатковий вантажний відсік для зберігання необхідного інструменту і обладнання, підйом до якого здійснюється за допомогою висувної драбини. Сидіння – напівм’які, травмонебезпечні із ременями безпеки. Кузов-фургон і кабіна мають стаціонарний двосторонній переговорний пристрій. Передбачена подвійна система опалення: від автономного повітряного обігрівача салону 4 кВт та від системи охолодження двигуна з двома радіаторами обігріву салону 12 кВт.

Окрема одиниця має 300-сильний двигун Євро 5 із підігрівачем  двигуна в зимовий період. Є опалювач кабіни водія, кондиціонер.

Кунг також виробництва ПрАТ «Нафтоавтоматика» – на 22 пасажира, комфортні місця для сидіння обладнані трьохточковими пасками безпеки.

Вахтовки пофарбовані у традиційний для «Укргазвидобування»  колір, із  обох сторін фургону – логотип компанії. Співпраця триває, завершення виконання тендерних зобов’язань   планується восени.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають