9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Панютинський завод стане базовим підприємством з ремонту та виробництва вантажних вагонів

За словами в.о. голови правління “Укрзалізниці” Івана Юрика, в ході реформи вагонного господарства компанія запропонує концепцію розвитку вагоноремонтних заводів та їх спеціалізації. Зокрема, Панютинський вагоноремонтний завод стане флагманом і базовим підприємством для ремонту і будівництва вантажних вагонів. Підприємство буде отримувати замовлення не тільки від “Укрзалізниці”, а й від приватних власників рухомого складу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами керівника компанії, наразі на ринку вантажних вагонів спостерігається профіцит рухомого складу, в тому числі за рахунок збільшення приватного парку, тому “Укрзалізниця” не планує нарощувати їх будівництво, а сконцентрується на ремонтах.

Крім того, керівник УЗ повідомив, що на даний момент в уряді опрацьовується питання посилення вимог до вікових показників та техстану вагонів, які використовуються на залізниці. Раніше повідомлялося, що Кабмін запланував оновлення рухомого складу “Укрзалізниці”. Програма дій уряду також передбачає розвиток і модернізацію об’єктів залізничної інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають